Aqualab PRE, Su Aktivite Cihazı

Aqualab Pre, Su Aktivite cihazı, sağlam bir başlangıç seviyesi ölçüm cihazlarındandır. Aqualab Pre, su aktivite cihazının, çiğlenme noktası sensörüyle direkt su aktivitesini ölçmesi ölçüm hızında belirgin bir avantaj elde etmesini sağlar. Aqualab Pre, beş dakika içinde veya daha kısa sürede hassasiyetten ödün vermenize gerek kalmadan en yüksek doğruluk değerlerini sunar. 

Katı tekrarlanabilirlik ile Aqualab Pre, numuneyi 25 °C’de sabit tutar, böylece sıcaklık dalgalanmaları okumalarınızı etkilemez. Su aktivitesi sıcaklığa bağlıdır; her seferinde aynı sıcaklıkta ölçüm yapmak, okumalarınızda tutarlılığı garanti eder.

Aqualab PRE, Su Aktivite Cihazı, çiğlenme noktası (soğutulmuş ayna çiğlenme noktası) tekniğinden dolayı kalibrasyon gerektirmez. Cihazın doğru çalıştığını doğrulamak için standart bir tuz çözeltisini ölçmek yeterlidir.

AQUALAB PRE Su Aktivite Cihazı

Aqualab PRE; gıda, veteriner, ilaç ve kozmetik sektörlerinde katı ve sıvı numunelerde; Atıştırmalıklarda, şeker ve şekerlemelerde, tahıl ve tahıl ürünlerinde, çay ve kahvede, plastiklerde, kuruyemiş ve kurutulmuş meyvelerde, evcil hayvan yiyeceklerinde, aromalarda ve baharatlarda, işlenmiş et ve et ürünlerinde, salça sos reçel ve marmelatlarda, tohum ve tütünde su aktivite ölçümü/tayini yapar.

Teknik Özellikler

 Ölçüm Aralığı0.05 – 1.00 a
 Ölçüm Hassasiyeti±0.01 aw 
 Sıcaklık Aralığı25 °C standart veya ortam sıcaklığı
 Sıcaklık Hassasiyeti±0.2 °C
 Ölçüm Süresi5 dakika veya daha az
 Numune Kabı15 ML
 Ekran20 x 2 Alfa nümerik geriden aydınlatmalı LCD
 Cihaz Ağırlığı3.2 KG

Detaylı ürün broşürü için tıklayın

Su Aktivitesi, Su Aktivitesi Cihazı, Su Aktivitesi Ölçüm Cihazı, Su Aktivitesi Tayin Cihazı, Su Aktivitesi Ölçümü, Su Aktivite Tayini, Su Aktivite Analizi