Aqualab Pawkit, Su Aktivite Cihazı, portatif

Aqualab Pawkit, Su Aktivite Cihazı portatif; hükumet ve üçüncü taraf denetçileri, işletmede yerinde analizler için tasarlanan hafif, hareket halinde su aktivitesi spot kontrolleri için uygundur.

Aqualab Pawkit, Su Aktivite Cihazı portatif nasıl çalışır?

Ölçüm yapmak için cihazın kapağını geriye itin, standart aqualab numune kabını aqualab pawkit su aktivite cihazının üzerine yerleştirin. Su aktivitesini 5 dakika içinde okumak için düğmeye basın.
Pawkit su aktivite cihazı, ±0.02 aw doğrulukla okuma yapar. Kritik ve hassas okumalara gereksinim duyulmayan ölçümler içindir.

Özellikleri

Hafif: 115 gram
Cep boyutunda
Pil ile çalışır
Kolay iki noktalı kalibrasyonludur.

Aqualab Pawkit, Su Aktivite Cihazı portatif

Gıda, veteriner, ilaç ve kozmetik sektörlerinde katı ve sıvı numunelerde; Atıştırmalıklarda, şeker ve şekerlemelerde, tahıl ve tahıl ürünlerinde, çay ve kahvede, plastiklerde, kuruyemiş ve kurutulmuş meyvelerde, evcil hayvan yiyeceklerinde, aromalarda ve baharatlarda, işlenmiş et ve et ürünlerinde, salça sos reçel ve marmelatlarda, tohum ve tütünde su aktivite ölçümü/tayini yapar.

Teknik Özellikleri

 Ölçüm Aralığı0.00 – 1.00 aw
 Ölçüm Hassasiyeti±0.02 aw (Kapasitans Sensörü)
 Sıcaklık Hassasiyeti±0.2 °C
 Ölçüm Süresi5 dakika
 Cihazın Ağırlığı115 GR
 Cihazın Ebatları10.7 x 6.6 x 2.0 CM (U x G x Y)
 Numune Kabı15 ML
 Güç Kaynağı2-3 V 16 MM düğme pil (yaklaşık 3 yıl ömürlü)

 Detaylı ürün broşürü için tıklayın (PDF)

Ürün tanıtım videosu

Su Aktivitesi, Su Aktivitesi Cihazı, Su Aktivitesi Ölçüm Cihazı, Su Aktivitesi Tayin Cihazı, Su Aktivitesi Ölçümü, Su Aktivite Tayini, Su Aktivite Analizi