Aqualab 4TE Su Aktivite Cihazı
Aqualab 4TE, Su Aktivite cihazı, standart çiğlenme noktası sensörü ihtiva etmektedir. Hızının, 5 dakika veya daha az, ve doğruluğunun,  ±0.003 aw sırrı, benzersiz soğutulmuş ayna çiğlenme noktası sensöründedir. Dahili elektronik sıcaklık kontrolü, 15 ile 50 °C arasında bir ölçüm sıcaklığı ayarlamanızı sağlar.

Çiğ noktası sensörü, su aktivitesinin en önemli ölçüm tekniğidir. Diğer su aktivitesi sensörlerinden farklı olarak, çiğ noktası sensörü aslında yalnızca su aktivitesi aw ile ilişkilendirilen ikincil bir parametreyi değil, su aktivitesini aw ölçer. Bu 4TE’yi son derece hassas kılar, böylece örnek okumalarınıza tamamen güvenebilirsiniz.

Aqualab 4TE, Su Aktivite Cihazı

Cihaz, çiğlenme noktası (soğutulmuş ayna çiğlenme noktası) tekniğinden dolayı kalibrasyon gerektirmez. Cihazın doğru çalıştığını doğrulamak için standart bir tuz çözeltisini ölçmek yeterlidir.

Gıda, veteriner, ilaç ve kozmetik sektörlerinde katı ve sıvı numunelerde; Atıştırmalıklarda, şeker ve şekerlemelerde, tahıl ve tahıl ürünlerinde, çay ve kahvede, plastiklerde, kuruyemiş ve kurutulmuş meyvelerde, evcil hayvan yiyeceklerinde, aromalarda ve baharatlarda, işlenmiş et ve et ürünlerinde, salça sos reçel ve marmelatlarda, tohum ve tütünde su aktivite ölçümü/tayini yapar.

Teknik Özellikler

 Ölçüm Aralığı0.030 – 1.000 aw
 Ölçüm Hassasiyeti±0.003 aw (Çiğlenme Sensörü)
 Tekrarlanabilirlik±0.001 aw
 Sıcaklık Aralığı15 ile 50 °C
 Sıcaklık Hassasiyeti±0.1 °C
 Ölçüm Süresi5 dakika veya daha az
 Hafıza8000 sonuç (su aktivite, sıcaklık, ölçüm süresi, tarih şeklinde)
 Ekran64 x 128 pixel grafik ekran
 Numune Kabı14 ML
 Bilgisayar BağlantısıUSB A ve RS 232 Serial
 Cihaz Ağırlığı3.1 KG

Detaylı Ürün Broşürü için tıklayın (PDF)

Ürün tanıtım videosu

Su Aktivitesi, Su Aktivitesi Cihazı, Su Aktivitesi Ölçüm Cihazı, Su Aktivitesi Tayin Cihazı, Su Aktivitesi Ölçümü, Su Aktivite Tayini, Su Aktivite Analizi