su aktivite cihazi, aqualab3
Aqualab3, Su Aktivite Cihazı, soğutulmuş ayna çiğlenme noktası teknolojisinin hızını ve doğruluğunu proses otomasyon platformumuz olan Skala’nın veri gücüyle birleştiren akıllı bir ölçüm cihazı olup, ekransız ilk masa üstü üründür.

Aqualab3, Su Aktivite Cihazı

Gıda, veteriner, ilaç ve kozmetik sektörlerinde katı ve sıvı numunelerde; Atıştırmalıklarda, şeker ve şekerlemelerde, tahıl ve tahıl ürünlerinde, çay ve kahvede, plastiklerde, kuruyemiş ve kurutulmuş meyvelerde, evcil hayvan yiyeceklerinde, aromalarda ve baharatlarda, işlenmiş et ve et ürünlerinde, salça sos reçel ve marmelatlarda, tohum ve tütünde su aktivite ölçümü/tayini yapar.

Cihaz, çiğlenme noktası (soğutulmuş ayna çiğlenme noktası) tekniğinden dolayı kalibrasyon gerektirmez. Cihazın doğru çalıştığını doğrulamak için standart bir tuz çözeltisini ölçmek yeterlidir. Ölçüm tekniğinden dolayı ölçüm hassasiyeti ±0.005 aw (Çiğlenme Sensörü) , ±0.015 aw (Kapasitans Sensörü)  ölçüm süresi ise 1 ile 5 dakika.

Teknik Özellikler

 Ölçüm Aralığı0.030 – 1.000 aw
 Ölçüm
Hassasiyeti
±0.005 aw (Çiğlenme Sensörü) 
±0.015 aw (Kapasitans Sensörü) 
 Tekrarlanabilirlik±0.002 aw
 Sıcaklık Aralığı25 °C standart veya ortam sıcaklığı
 Sıcaklık Hassasiyeti±0.1 °C
 Ölçüm Süresi1 dakika veya daha az
 Numune Kabı15 ML
 Cihaz Ağırlığı5 KG

Detaylı ürün broşürü için tıklayın (PDF).

Ürün Tanıtım Videosu

Su Aktivitesi, Su Aktivitesi Cihazı, Su Aktivitesi Ölçüm Cihazı, Su Aktivitesi Tayin Cihazı, Su Aktivitesi Ölçümü, Su Aktivite Tayini, Su Aktivite Analizi