Nem Tayin Cihazı

9 Örnek
40 dakika
0 meşguliyet

Nem Tayin Cihazı ROS 1 rutin ölçümleri otomatik hale getirir, sizi özgürleştirir ve daha faydalı işler yapmanızı olanaklı kılar.

Aynı anda 9 adede kadar numuneyi analiz eder.  Numune kaplarını doldurup başlat tuşuna bastığınızda gerisini ROS 1 halleder.

Kapsamlı verileri toplar, bunları bir tabloya girer, canlı bir kuruma eğrisi oluşturur ve testi güvenli bir şekilde sonlandırır; bunların tümünü hiçbir denetime gerek kalmadan yapar.

ROS 1 numuneleri ısıtır ancak kurutma fırını veya nem terazisinden çok daha fazlasıdır. Eşsiz ısı kaynağı, numunenin sıcaklığını usulca ve hassas bir şekilde yükselterek kavurmadan veya yakmadan nemi buharlaştırır.

Numuneler kurudukça, gramın 1/1000’i kadar değişiklikleri kaydeden son derece hassas bir ölçekte döndürülür. Nem tayinin en iyi hali: Hassas, tekrarlanabilir, güvenilir.

ROS 1 ve yardımcı uygulaması, Bridge, hassas Nem Tayin verilerini toplamak için gereken zaman alıcı çalışmayı ve uzun deneyimi ortadan kaldırır. Hiçbir şeyi kaydetmenize veya tartmanıza gerek yoktur.  Numunelerle etkileşim minimum düzeydedir. Makine işi yapar.

Nem Terazileri, hassas olmayan ampuller altında numuneleri yakarken, ROS 1 hazneyi değil numunenin kendisini usulca ısıtır. Bu, otomatik, doğru tartım ve olağanüstü hız ile eşleştirilmiş bir kurutma fırının tam numune sıcaklığında sunduğu hizmeti gıdaya yönelik olarak ROS 1 Nem Tayin Cihazının sağladığı anlamına gelir.

 

ÖZET olarak;

AOAC, ASTM, ISO Uygunluk

sabit ağırlığa kadar kurutun veya testiniz için bir süre ve sıcaklık girin

Metot geliştirme yok

Patentli yazılım ve çığır açan algoritmalar

Yoğun işleri otomatikleştirir

ROS 1 numune ağırlığını, sıcaklığını ve test süresini takip eder ve grafikler halinde gösterir.

Hızlı test, yüksek verim

40 dakika veya daha kısa sürede 9 adede kadar numuneyi aynı anda ölçer

numune başına yaklaşık 4 dakika

Basit kullanım

Dahili Bridge masa üstü uygulaması, okuma almayı ve sonuçları dışarı aktarmayı hızlı ve sezgisel hale getirir.

Hassas Sonuçlar

Yüksek dereceli entegre terazi tam sıcaklık kontrolü ve patentli buhar basıncı düzeltme yazılımı kaliteli okumalar sağlar

Yüksek düzeyde tekrarlanabilirlik

İlgili her parametrenin tutarlı ve tam kontrolü

Otomatik kuru algılama

Buharlaşma yavaşladıkça ROS 1 numuneleri giderek daha sık tartar ve numune kuruduğunda tam olarak durur.

 Otomatik Nem Tayin Cihazı Broşürü